Osiągnięcia - Gimnazjum

2013 / 2014
Adriana Skulska
Katarzyna Kalina
2B
3A
III miejsce w II Finale Powiatowego Turnieju „Chłopskiej Szkoły Biznesu”
Artur Nalepko
Mateusz Bromberger
1B
1A
wyróżnienie w II Finale Powiatowego Turnieju „Chłopskiej Szkoły Biznesu”
A.Skulska, M.Dobrowolska,
K.Kalina, A.Dziwir,
J.Laskowska, A.Nalepko,
A.Kostrzewska, P.Mleczko,
K.Wikło, K.Dudek
II miejsce w województwie zachodniopomorskim w Krajowym Konkursie Olimpijskim „Zimowe Igrzyska od Chamonix do Soczi”
Klaudia Wróbel 1A wyróżnienie za I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko - Planeta"
Klasa 3A 3A Zwycięzcy Konkursu IV edycji Ogólnopolskiego Programu „Żyj smacznie i zdrowo” w kategorii „Wydarzenie Społeczne”
Julia Laskowska
Artur Nalepko
1B Laureat konkursu plastycznego „Żyć jak św. Jan Paweł II” organizowanego przez Goleniowski Dom Kultury
Artur Nalepko 1A 2 miejsce w kategorii klas pierwszych - w Powiatowym konkursie wiedzy matematyczno – fizyczno - informatycznej Matfin 2014
Wiktor Szkoda 2B 3 miejsce w kategorii klas drugich - w Powiatowym konkursie wiedzy matematyczno – fizyczno - informatycznej Matfin 2014
Kacper Popiałkiewicz 2A laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego OLIMPUS 2014
Julia Laskowska
Anna Bartoszewska
Marta Kowalczyk 3B
(Julia Frost)
1B
3A
3B
2A
III miejsce zespołowo w II Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o AIDS  pod hasłem "HIV/AIDS nie zna granic"
Szkolne Koło LOP 1 miejsce w województwie zachodniopomorskim dla najaktywniejszego Szkolnego Koła LOP w kategorii "Zespoły Szkół"
Weronika Wyremska 3A 3 miejsce w XII edycji wojewódzkiego konkursu fotograficznego "Leśne pejzaże" za pracę "Wirująca zieleń"
2012 / 2013
Edyta Lange 3B laureatka 23. Ogólnopolskiego Konkursu im. Jana Parandowskiego na opowiadania olimpijskie
Anna Bartoszewska 2A bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko - Planeta
Przemysław Bartoszewski
Patryk Cirka
Dawid Cirka
3A 9 miejsce w wojewódzkim etapie XLI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego
Dominik Sokołowski
Tomasz Lange
Dawid Dziwir
3A
3B
10 miejsce w wojewódzkim etapie XLI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego
Magdalena Jastrzembska 3B Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Z poprawną polszczyzną na co dzień
Magdalena Jastrzembska 3B Laureatka Gminnego Konkursu Recytatorskiego
Edyta Lange 3B Laureatka XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Opowiadań Olimpijskich im. Jana Parandowskiego
Dominik Sokołowski 3B finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
Dominik Sokołowski 3B finalista Konkursu Historyczego z elem. Wiedzy o Społeczeństwie
Szkolne Koło LOP

 

1 miejsce w konkursie pt. "Najaktywniejsze Szkolne Koło LOP w województwie Zachodniopomorskim" (kategoria: Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum)
2011 / 2012
Alicja Rewers 3B 3 miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie "Partnerstwo Edukacji i Przemysłu" dla młodzieży gimnazjalnej
Magdalena Gapińska 3B 4 miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie "Partnerstwo Edukacji i Przemysłu" dla młodzieży gimnazjalnej
Alicja Rewers 3B 3 miejsce indywidualnie w III Międzygimnazjalnym Konkursie "Omnibus 2012" (matematyczno - przyrodniczy)
Paulina Kaput 3B bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko - Planeta"
Agnieszka Laskowska 3B Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z J. Polskiego
Alicja Rewers 3B Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
Agnieszka Laskowska 3B 1 miejsce w okręgu w konkursie na prezentację „Młodzi w Polskim Czerwonym Krzyżu”
Agnieszka Laskowska
Dariusz Jońca
3B
3A
wyróżnienie Odznaką LOP
Szkolne Koło LOP 1 miejsce w województwie zachodniopomorskim dla najaktywniejszego Szkolnego Koła LOP w kategorii "Zespoły Szkół"
Aleksander Gapiński

3A

2 miejsce w Konkursie Fotograficznym „Leśne pejzaże”
Magdalena Gapińska 3B 3 miejsce w Konkursie Fotograficznym „Leśne pejzaże”
2010 / 2011
Grzegorz Kwintal

3A

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Grzegorz Kwintal

3A

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Grzegorz Kwintal 3A 1 miejsce na etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Izabela Stypik
Alicja Rewers
Grzegorz Kwintal
3 miejsce drużynowo w Powiatowym konkursie wiedzy matematyczno-fizyczno-informatycznej Matfin 2011
Grzegorz Kwintal 3A 2 miejsce indywidualnie w Powiatowym konkursie wiedzy matematyczno-fizyczno-informatycznej Matfin 2011
Alicja Rewers
Marcin Kwiatkowski
Grzegorz Kwintal
2 miejsce drużynowo w Międzygimnazjalnym Konkursie Fizycznym organizowanym przez II LO w Stargardzie Szcz.
Grzegorz Kwintal 3A 2 miejsce indywidualnie w Międzygimnazjalnym Konkursie Fizycznym organizowanym przez II LO w Stargardzie Szcz.
Justyna Dzierżawska
Marcin Kwiatkowski
Grzegorz Kwintal
1 miejsce drużynowo w II Międzygimnazjalnym Konkursie OMNIBUS 2011 w Goleniowie
Grzegorz Kwintal 3A 1 miejsce indywidualnie w II Międzygimnazjalnym Konkursie OMNIBUS 2011 w Goleniowie
Diana Dolata

3A

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
Justyna Dzierżawska 3A 3 miejsce na etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady z Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
Aleksander Gapiński 2A 1 miejsce na etapie wojewódzkim w IX edycji Konkursu Fotograficznego "Leśne Pejzaże"
Agnieszka Laskowska 2B 2 miejsce w biegu na 600m w Mistrzostwach Województwa Młodzików
Szkolne Koło LOP I miejsce w województwie zachodniopomorskim w kategorii "Zespoły Szkół" za działania w środowisku lokalnym
Agnieszka Laskowska
Dariusz Jońca
Sebastian Łaba

Złota Młodzieżowa Odznaka Honorowa LOP
2009 / 2010
Dariusz Jońca 1a 2 miejsce w etapie wojewódzkim i udział w etapie ogólnopolskim Konkursu „Mój Las”
Damian Rewers 3a finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Damian Rewers 3a finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Justyna Kowalczyk 3b finalistka etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiej Olimpiady z Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
Justyna Kowalczyk 3b 1 miejsce na etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady z Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
Dominika Kuchciak 3a 2 miejsce na etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady z Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
Szkolne Koło LOP I miejsce w województwie zachodniopomorskim w kategorii "Gimnazja" za działania w środowisku lokalnym
2008 / 2009
Kamil Kulesza
Damian Rewers
Grzegorz Kwintal
3a 3 miejsce drużynowo w Powiatowym Konkursie Wiedzy Matematyczno Fizyczno Informatycznej "MatFin 2009"
Kamil Kulesza 3a 3 miejsce indywidualnie w kat. klas trzecich w Powiatowym Konkursie Wiedzy Matematyczno Fizyczno Informatycznej "MatFin 2009"
Grzegorz Kwintal 1 3 miejsce indywidualnie w kat. klas pierwszych w Powiatowym Konkursie Wiedzy Matematyczno Fizyczno Informatycznej "MatFin 2009"
Kamil Kulesza 3a finalista w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym
Kamil Kulesza 3a 1 miejsce na etapie rejonowym w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym
Agnieszka Jońca
Radosław Mikuś
3 1 miejsce w konkursie na najlepiej pracujące Koło LOP w województwie zachodniopomorskim "Nasze działania w środowisku lokalnym"
Agnieszka Jońca 3a Złota Młodzieżowa Odznaka Honorowa LOP
Radosław Mikuś 3b Złota Młodzieżowa Odznaka Honorowa LOP
Bartosz Rozdeba 3b 1 miejsce w rejonowym konkursie rysunkowym "Moda na niepalenie"
Radosław Mikuś 3b 1 miejsce na etapie rejonowym w XVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia PCK
Radosław Mikuś 3b 3 miejsce na etapie wojewódzkim w VII edycji Konkursu Fotograficznego "Leśne Pejzaże"
2007 / 2008
Ksawery Wardacki 3b finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
Tomasz Andraszewicz 3a finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Tomasz Andraszewicz 3a 3 miejsce na etapie rejonowym w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym
Maciej Furmańczyk 3b 8 miejsce w międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego MISTRZ ALFABETU
Ksawery Wardacki 3b 3 miejsce indywidualnie w krajowych eliminacjach strefowych Teleturnieju "Na Olimpiskim Szlaku - Od Aten do Pekinu"
Katarzyna Sekuła
Tomasz Andraszewicz
Ksawery Wardacki
Adrian Łuczak
3a
3a
3b
3b
3 miejsce drużynowo w krajowych eliminacjach strefowych Teleturnieju "Na Olimpiskim Szlaku - Od Aten do Pekinu"
2006 / 2007
Damian Grabowski 3 I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Poezja i proza Noblistów Polskich"
Damian Grabowski 3 laureat Małego Konkursu Recytatorskiego w Goleniowie
Tomasz Andraszewicz 2a 2 miejsce w Powiatowym konkursie wiedzy matematyczno-fizyczno-informatycznej MatFin 2007
Marta Włodarczyk
Tomasz Andraszewicz
Kamil Kulesza
3 miejsce drużynowo w Powiatowym konkursie wiedzy matematyczno-fizyczno-informatycznej MatFin 2007
Marta Włodarczyk 3 miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Fizycznym organizowanym przez II LO w Stargardzie Szczecińskim
Ewelina Michorzewska
Joanna Jońca
Złota Młodzieżowa Odznaka LOP za działalność ekologiczną
Ewelina Michorzewska
Natalia Laskowska
Joanna Jońca
Grzegorz Kwiatkowski
Mateusz Rozdeba
Wypyska Maria
Kępka Sylwia
Korol Danuta
Kruczkowska Monika
Cyrulewski Marek
Grabowski Damian
Bień Dawid
Szymańska Marta
Śmiechowska Kamila
II miejsce w konkursie na "Najlepiej pracujące koło LOP" w kategorii zespół szkół ph. "Nasze działania w środowisku lokalnym" w roku szkolnym 2005/2006
2005 / 2006
Aleksandra Poleszczuk 3b 1 miejsce na etapie rejonowym w V Konkursie Fizycznym
Aleksandra Poleszczuk 3b finalistka V Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Ewelina Michorzewska
Natalia Laskowska
Aleksandra Wolniaczyk
Joanna Jońca
Sandra Śmiechowicz
Alicja Aleksiejko
Małgorzata Płonka
Aleksandra Poleszczuk
2b
2b
2a
2a
2a
3a
3b
3b
finalistki Wojewódzkiego Konkursu Kreatywnego Ekologa ph. Moja miejscowość to Zielony Punkt
Ewelina Michorzewska
Natalia Laskowska
Joanna Jońca
Anna Kaczmarek
Agnieszka Brzozowska
Grzegorz Kwiatkowski
Mateusz Rozdeba
II miejsce w konkursie na "Najlepiej pracujące koło LOP" w kategorii gimnazja ph. "Nasze działania w środowisku lokalnym" w roku szkolnym w roku szkolnym 2004/2005
Anna Kaczmarek finalistka wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia Indykpol
Anna Kaczmarek III miejsce w XX edycji konkursu MÓJ LAS w kategorii gimnazja w woj. zachodniopomorskim
Alicja Aleksiejko
Anna Adamkiewicz
Kamila Kwiatkowska
3a finalistki Wojewódzkiego Konkursu Historycznego pt. "Powojenna wędrówka ludów. Migracje ludności na Pomorzu Zachodnie w latach 1945-1956" zorganizowanego przez IPN w Szczecinie
Paweł Bartnik
Mariusz Skakuj
Marcin Dudek
3a 1 miejsce na etapie powiatowym w konkursie WIEDZY OLIMPIJSKIEJ
Paweł Bartnik
Mariusz Skakuj
Marcin Dudek
3a 5 miejsce na etapie wojewódzkim w konkursie WIEDZY OLIMPIJSKIEJ
Katarzyna Bobel 3b 1 miejsce w Rejonowym Konkursie Plastycznym "Moda na niepalenie"
Aleksandra Poleszczuk 3b bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta"
Izabela Sobczak 3a Złota Młodzieżowa Odznaka LOP
Marcin Zakrzewski 3b Srebrna Młodzieżowa Odznaka LOP
2004 / 2005
Kamil Poleszczuk 3a 2 miejsce na etapie rejonowym w III Konkursie Matematycznym
Kamil Poleszczuk 3a finalista III Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Aleksandra Poleszczuk 2b 2 miejsce w Powiatowym konkursie wiedzy matematyczno-fizyczno-informatycznej MatFin 2005
Kamil Poleszczuk 3a 2 miejsce w Powiatowym konkursie wiedzy matematyczno-fizyczno-informatycznej MatFin 2005
Aleksandra Poleszczuk
Kamil Poleszczuk
2b
3a
3 miejsce drużynowo w Powiatowym konkursie wiedzy matematyczno-fizyczno-informatycznej MatFin 2005
Aleksandra Poleszczuk 2b wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2005 (woj. szczecińskie)
Ewelina Michorzewska
Joanna Jońca
Grzegorz Kwiatkowski
Mateusz Rozdeba
1b 2 miejsce dla Szkolnego Koła LOP za działalność ekologiczną w środowisku lokalnym w roku szkolnym 2003/2004
Ewelina Michorzewska
Agnieszka Brzozowska
1b finalistki Wojewódzkiego Konkursu na Najlepszy Scenariusz Przedstawienia Profilaktycznego
Ewelina Michorzewska 1b Wyróżnienie w rejonowym konkursie plastycznym "Krew darem życia"
Aleksandra Poleszczuk 2b Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko-Planeta
Karolina Morka
Mateusz Rozdeba
3a
1b
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko-Planeta
Faustyna Nowicka 2b Złota Młodzieżowa Odznaka LOP
Marcin Furman 3b Złota Młodzieżowa Odznaka LOP
2003 / 2004
Kamila Jeż 1a 1 miejsce w rejonowym etapie Konkursu Wiedzy o AIDS
Kamil Poleszczuk 2a 3 miejsce w Powiatowym konkursie wiedzy matematyczno-fizyczno-informatycznej MatFin 2004
Aleksandra Poleszczuk 1b bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2004 (woj. szczecińskie)
wyróżnienie w konkursie na "Najlepiej pracujące koło LOP" w kategorii gimnazja ph. "Nasze działania w środowisku lokalnym" w roku szkolnym 2002/2003
wyróżnienie dla członków LOP za szczególną aktywność w ogólnopolskim Programie Edukacyjnym "Bocian"
Anna Bobryk 3 Złota Młodzieżowa Odznaka LOP
Piotr Bobryk 3 Srebrna Młodzieżowa Odznaka LOP
2002 / 2003
Kamil Poleszczuk 1a 2 miejsce w Powiatowym konkursie wiedzy matematyczno-fizyczno-informatycznej MatFin 2003
2000 / 2001
Kamila Szkolnicka 2b I miejsce na etapie rejonowym w Mikroolimpiadzie Zdrowia
Elżbieta Cyrulewska 2b srebrna Laureatka w kategorii recytacja w finale Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Starachowicach